pondělí 18. ledna 2016

První novinářský článek + backstage z focení

Krásné pondělní odpoledne všem čtenářům! :)

Za poslední dobu články příliš nepřibývají, jelikož se nacházím v poměrně složitém a hektickém období. Dlouho jsem přemýšlela nad tím zda mám něco publikovat za každou cenu nebo počkat, až se objeví něco opravdu zajímavého, čím bych vás mohla obohatit.

První věc o které bych vám ráda řekla je ta, že byl konečně publikován můj úplně první módní článek na portále http://www.kralovstvizen.cz/. Jak ze starších článků víte, poměrně nedávno jsem se stala jejich módní redaktorkou.

Můj úplně první článek se týkal inspirace pro plesovou sezonu. V podstatě jím odstartoval takový malý, módní seriál. Jeho cílem je čtenářky seznámit s různými druhy šatů a inspirovat je při tvorbě modelu. Článek o Marsale je ještě trochu kostrbatý, přeci jen - není lehké si s ''pilotem'' perfektně poradit už na první pokus :)

Další články už mají trochu jinou strukturu (můžete se například těšit na spoustu zajímavých koláží místo přikládání jednotlivých fotek a podobně).V současné době jsou ve schvalovacím procesu asi další 4 články a stále tvořím další a další. Jsem tedy zvědavá na reakce čtenářek a zda jim můj styl psaní o módě bude vyhovovat :)

Zároveň jsem si po dlouhé pauze od focení, (na které jsem neměla poslední dobou příliš náladu), prolomila včerejším focením v ''Glamour'' stylu. Tento styl není pro mne osobně nijak charakteristický. Poprvé jsem se s ním setkala jako modelka na workshopu a tím to pro mne haslo. Ovšem - s novým rokem přichází i nové výzvy, tak proč se stále držet jen v komfortní zóně?

V letošním roce jsem se tedy rozhodla šlápnout trochu na plyn.


Na tomto setu jsme pracovali asi 3 hodiny a vymýšleli jsme nejrůznější hlouposti. Jsem velmi zvědavá na to jak výsledné fotky vyjdou. Zda bude vidět že je to něco co běžně nedělám nebo to jako správná modelka zahraju tak, že to bude vypadat, jako bych se takto válela v posteli každý den (i když by to samozřejmě nebylo vůbec špatné).

A co mne čeká v nejbližší době?

Zkoušky. 

A pak taky práce na bakalářce.

A (pravděpodobně) focení s Metalshopem (který se po mém negativním vyjádření chytl za nos a začal na celé ''kauze'' pracovat s tím, že je vzniklá situace VELMI mrzí). O tom jak se bude v tomto směru situace vyvíjet vás budu postupně informovat.

Dále jsem se rozhodla rozmazlovat se. Takže jsem se objednala na velice příjemnou medovou masáž (na které jsem už v minulosti byla ale pravděpodobně pro vás o této proceduře napíši článek), plánuji suši večer s přáteli (protože je velmi zdravé) a rozhodla jsem se, že se objednám na projížďku na koni s jezdeckým instruktorem (ale to až bude příznivější počasí).

A málem bych zapomněla že v březnu bude v Brně koncertovat jedna z mých oblíbených kapel. Takže ani tuto akci bych si neměla nechat ujít. Jejich nejnovější album je prostě....velmi vydařené :)A co vy? Jak zvládáte začátek nového roku? Dodržujete svá předsevzetí nebo je úspěšně porušujete?


Žádné komentáře:

Okomentovat