pondělí 26. října 2015

Interview pro LatexFashionTV

Krásné pondělní odpoledne všem! :)

V dnešním článku bych ráda představila video, které vzniklo z rozhovoru pro britskou internetovou televizi LatexFashionTV.

Trocha ze zákulisí tohoto počinu:

Celý tento rozhovor probíhal po Skypu. Byla to trochu improvizace, protože ani já ani Cole jsme nikdy nic takového nedělali. Zjistili jsme si tedy dispozice nahrávání Skype hovoru a šlo se na to. 

První ze všeho bylo nutné se krátce představit. Kdo jsem, kolik mi je let a odkud pocházím. Dále pak následovaly otázky jak dlouho se věnuji focení a jak jsem se dostala k focení latexu. S kým spolupracuji a také na jakých akcích se plánuji ukázat. V době natáčení jsem ještě neměla tušení jestli se stanu oficiální modelkou Dominatrix party ale i přesto jsem tuto akci zmínila (a právě se horečně chystám na ni odjet :)).
Ukázala jsem pár latexových kousků do kamery a na řadu přišlo i to velice oblíbené ukazování latexu na těle :D (jedná se již celkem o takovou stálici....uznávám že pro člověka který se v tomto nepohybuje to může působit jako něco co už je trochu za hranou, ale ve světě latexu je to součást hry).

Tento rozhovor jsme museli natáčet na 2x, protože se náš hovor kvůli výpadku přerušil a bylo lepší strávit pár minut mluvením o tom samém, než nemít k dispozici nic.

Po celou dobu rozhovoru jsem byla celkem nervózní ze své angličtiny. Přeci jen - existuje mezi námi spousta lidí, kteří si na její správnost extrémně potrpí :D 

A kdo vlastně je LatexFashionTV?

Jedná se o internetovou televizi z Velké Británie, která informuje o hlavním dění na latex/fetish scéně, hlavně na území Evropy. Přináší reportáže z akcí, videa z focení, rozhovory i vlastní fashion videa, více méně podobná těm, které můžeme vidět v lookboocích normálních obchodů pro sezónní nabídku oděvů. 

Je pro mne velká čest, že jsem dostala tuto příležitost, jelikož jsem první česká modelka, které se povedlo s touto televizí spolupracovat.

A hádejte co? :)

Na Dominatrix party se s Colem setkáme osobně! :) A plánujeme mnoho dalších zajímavých věcí :)

A nyní již samotný rozhovor :)


Like a rock star :)

Žádné komentáře:

Okomentovat